Pozostały czas

VII EDYCJA GLHPN 5.12.2015 10:00 -172 Dni

Partnerzy

grudzień 2015
pwścpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLACH-DACH Goleniów

Henryk Nowak

 

AIRPORT TAXI

91 418-28-38

 

SZKOŁA NAUKI JAZDY EDRO

Anna Waluś

Goleniowska Liga Halowej Piłki Nożnej
Uczestnicy GLHPN 2015 (2006-2007)
Żaki Zalew Stepnica Szkółka Piłkarska INA Goleniów Szkółka Piłkarska P.H. OKS Center MD Goleniów
Dębowska Julia Pietras Maciej Bobel Michał Maleszewski Marcel
Bruski Igor Rozdeba Antoni Bochonus Marcin Bogucki Mateusz
Piekaniec Mateusz Marach Olaf Ciechanowicz Antek Szymański Szymon
Durzyński Błażej Stroiński Jakub Geblewicz Aleksander Sikorski Igor
Liśkiewicz Igor Mikujkiewicz Jakub Janiszewski Konrad Królczyński Dominik
Kowalak Wincent Joachimiak Filip Jarzyna Wiktor Stefaniak Michał
Kinder Łukasz Farbotko Wiktor Kozak Kuba Stróżyńska Gabrysia
Czarnof Nikodem Błaszczyk Jakub Maślak Filip Tunkiewicz Wiktor
Połonko Fabian Kelk Marcel Muzyczuk Filip Rozperski Oskar
Krupa Kamil Naniewicz Karol Nowak Adrian
Kowalczyk Karol Pałczyński Filip Klyszcz Karol
Filipczuk Wiktor Sieniuć Igor Drobiński Wojciech
Wawrzoła Kuba Grzybowski Karol
Węgierski Amadeusz
opiekun: Małgorzata Kania opiekun: Radosław Wiśniewski opiekun:Bartek Paszkowski opiekun: Artur Panek
Hanza Goleniów Akademia Piłkarska MARIOGOL Vineta Wolin
Kołaczyk Dawid Garbarczuk Błażej Lebiedziński Wiktor
Lewicki Oliver Krypień Wiktor Jakubiak Emil
Jarmota Jakub Mikołajczyk Jakub Banak Emil
Kędzierski Grzegorz Dolata Edgar Mielnik Jakub
Szymański Filip Kostecki Igor Jakimniak Mateusz
Stasiak Cyprian Guzikiewicz Antoni Roszak Borys
Modrzejewski Dawid Fiedorek Wiktor Truszkiewicz Wojtek
Motyl Krzsztof Grycz Aleksander Krzyżewski Julek
Grycz Wiktor Szczygieł Michał
Chmurowski Karol
opiekun: Mariusz Kuras opiekun Mariusz Kuras opiekun: Paweł Pawlaczyk
 
Tabele, rozpiski, mecze


Uczestnicy GLHPN 2015:

 

 

Liga Zakładowa OPEN

LM Wind Power

HG Poland

Granit Styl Łożnica

HL Schody

Szop Pracz

OKS Center MD

GEOMEL

 

Kolejka 1:

 

1. 16:30-17:05 LM - OKS Center MD
2. 17:10-17:45 Granit Styl Łożnica- HL Schody
3. 17:50-18:25 HG Poland - OKS Center MD
4. 18:30-19:05 Szop Pracz- HL Schody
5. 19:10-19:45 GEOMEL- HG Poland

 

Liga Młodzieżowa 2006 - 2007

Szkółka Piłkarska P.H.

Hanza Goleniów

Żaki Zalew Stepnica

Akademia Piłkarska MARIOGOL

OKS Center MD Goleniów

Vineta Wolin

Szkoła Piłkarska INA Goleniów

 

Kolejka 1:


1 0 5
Szkółka Piłkarska INA Goleniów Hanza Goleniów
2 1 2
Żaki Zalew Stepnica OKS Center MD Goleniów
3 1 0 Szkółka Piłkarska INA Goleniów Akademia Piłkarska MARIOGOL
4 1 0
OKS Center MD Goleniów Szkoła Piłkarska P.H.
5 6 0
Hanza Goleniów Żaki Zalew Stepnica
6 6 0
Szkółka Piłkarska INA Goleniów Vineta Wolin
7 2 0
Akademia Piłkarska MARIOGOL OKS Center MD Goleniów
8 6 0
Hanza Goleniów Vineta Wolin
9 2 0
Akademia Piłkarska MARIOGOL Szkoła Piłkarska P.H.
10 2 0
Żaki Zalew Stepnica Vineta Wolin

 

Liga Młodzieżowa 2008 - 2009

Szkółka Piłkarska P.H.

Hanza Goleniów

Żaki Zalew Stepnica

Akademia Piłkarska MARIOGOL

Szkoła Piłkarska INA Goleniów

Football Academy Szczecin

OKS Center MD Goleniów


 

 


 
VII Edycję czas zacząć

 

Rozgrywki młodzieżowe będą rozgrywane w godzinach 10:00 - 13:00


 
Ostatnia kolejka GLHPN 2014 !!

Terminarz ostatniej kolejki Ligi OPEN:

15:30

p.p.h.u GEOMEL Zalew Stepnica
15:55 p.p.h.u GEOMEL Center MD Goleniów
16:20 Drink Team Trans Project MD
16:45 Zalew Stepnica Szop Pracz
17:10 LM Wind Power Center MD Goleniów
17:35 Drink Team Szop Pracz
18:00 HG Poland Granit Styl Łożnica
18:25 LM Wind Power Trans Project MD
18:50 Center MD Goleniów Szop Pracz
19:15 HG Poland Drink Team

 

Terminarz ostatniej kolejki Ligi Młodzieżowej:

12:30 MARIgOl I MARIgOl II
12:45 Szkółka Piłkarska INA Szkółka Piłkarska MKS Ina Goleniów
13:00 Żaki Szczecin Dąbie MARIgOl I
13:15 MARIgOl II Szkółka Piłkarska INA
13:30 Szkółka Piłkarska MKS Ina Goleniów MARIgOl I
13:45 Żaki Szczecin Dąbie MARIgOl II
14:00 Szkółka Piłkarska INA MARIgOl I
14:15 Szkółka Piłkarska MKS Ina Goleniów MARIgOl II
14:30 MARIgOl I Żaki Szczecin Dąbie
14:45 MARIgOl II Szkółka Piłkarska MKS Ina Goleniów
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 11